Ringo (29. 11. 2008, SVČ Ostrčilova)

Sraz jsme měli v 7:00 před DDM (teď SVČ), ale jelikož někteří s klíčema přišli později, tak jsme se dovnitř dostali trochu později. Nachystali jsme obě hřiště ve velké tělocvičně a mezitím už probíhala prezentace mladších.

Byla jsem mezi mladšími a když jsme měli začít hrát, tak jsme šli do jiné tělocvičny, a proto nevím co se dělo ve velké. Nachystali jsme i tam hřiště a mohlo se začít hrát. Odehrály se tam celkem 3 zápasy; když se dohrály tak jsme šli zase zpátky;-).

Tam vše probíhalo tak jak mělo, a když se dohrály všechny zápasy tak bylo vyhlášení, cena pro vítěze byla čokoláda a ringo, umístili jsme se celkem dobře. Oskar s Patrikem byli druzí a já s Kájou jsme byly první.

Potom hráli starší, to probíhalo úplně stejně. Bylo vyhlášení vítězů a hráli přestárlí. To se taky vyhlásilo a začalo se všechno uklízet.

Když už všichni odešli a bylo uklizeno, tak se jako vždycky hrál fotbal. Družstva nebyla moc početná, hráli jsme tři na tři, ale stejně jsme si zahráli.

Potom jsme šli už všichni domů.


Vendy


Kontaktní čočky s denním režimem nošení. Tyto kontaktní čočky umožňují ostré vidění na všechny vzdálenosti. Kontaktní čočky obsahují nový systém Aqua, který zvlhčuje. Barevnné kontaktní čočky pro kohokoliv, značkové a moderní kontaktní čočky levně.