K-dvojboj 17.4.2021

Středa, Únor 10, 2021

Milí přátelé.

Dovolte mi pozvat vás na K-dvojboj. První část dvojboje proběhne v sobotu 17.4. 2021, je to v podstatě hra ve městě (abyste měli představu o potřebné míře pohybových a rozumových schopností), avšak s ostatními účastníky se ideálně vůbec neuvidíte. Druhá část je v režii účastníků (v přímé návaznosti na část první) s deadlinem do konce března, je to spíše taková organizačně-mentální domácí fáračka (pokud má někdo z vás pocit, že neví co si pod tím představit, nezoufejte a pusťte to z hlavy).
Důležité info:
Soutěží se v 2-5ti členných týmech, přičemž buďto musí mít alespoň jeden člen týmu 18 let NEBO musí mít všichni členové týmu nad 15 let. Ideální soutěžní tým je tedy například rodina (1-2 rodiče + děti), dvojice nejlepších přátel (oba nad 15) atd. Vzhledem k tomu, že se budete celkem bez dozoru pohybovat všude možně, je toto podmínkou. DOPORUČUJU sestavovat týmy v souladu s vládními nařízeními, tedy s lidmi, s nimiž se i tak vídáte, takže tím už nic moc nezkazíte. Týmy nejsou omezeny jen na členy oddílu, vítáni jsou i příbuzní.
Týmy nechť se prosím přihlásí do konce března. Týmy pište Anežce (anezka.tich@gmail.com), nebo nám je řeknete na příští schůzce.
Organizace: Klokan

Napsat komentář

*