K-dvojboj 17.4.2021

Pondělí, Duben 12, 2021

Milí přátelé.

Moc vás zdravím a posílám detailní informace ke K-dvojboji, který proběhne příští sobotu 17.4.
Všechny týmy se budou pohybovat po Ostravě, proto hned zpočátku upozorňuji, že je třeba dbát na osobní bezpečnost, což zcela nechávám ve vašich schopných rukou.

S sebou budete potřebovat jídlo a pití na celý den, oblečení přiměřené k pohybu, ale zase se nebudete nikde vyloženě plazit ani brodit, šátek (stačí jeden na tým), psadla (která opravdu píší) a papír (více než jeden orvaný list). Určitě se bude hodit taky funkční telefon pro případ, že byste se nenávratně zamotali do vlastních potíží a úvah (zachraňovat budu ale pouze naprosté ztroskotance), dále doporučuji respirátor/roušku/či-co/nebo-nic, podle toho, jak jste zvyklí (k tomu žádné podmínky neudávám, ale upozorňuji vás, že jakékoli potíže, které si způsobíte, si taky sami vyřešíte). Uvažte lékárničku.

Protože stav vládních omezení pro příští sobotu zatím není zcela jasný, budeme nadále předpokládat úspornou variantu mezilidských kontaktů – každý tým bude startovat v přidělený čas a s ostatními se nebude družit. V případě, že se i tak v terénu setkáte (což je dosti pravděpodobné), udržujte prosím rozestupy a vtipné komentáře si sdělujte na dálku (případně za pomocí některé signalizační metody).

Pokud se některý tým rozhodne popustit uzdu rovněž designu, organizátoři to jistě ocení (sladěná trika, účesy, stejné trenýrky atd.). Upozorňuji (a na sraze vám to ještě zopakuju), že se v týmu NEBUDETE dělit.
Startovací místo: již tradičně Masarykovo náměstí v centru Ostravy (a kde jinde než u fontánek)
Startovací časy:

1) Danča s rodinou                 8:00

2) Anička + 1                         8:15

3) Anežka, Jirka, Aleš            8:30

4) Gavlovští 4                        8:45

5) Eliška + Sýkorka                9:00

6) Radan, Ondra                     9:15

7) Adam, Šimon, Dája           9:30

8) Jáchym a Štěpán                9:45

9) Polochovic 3?                    10:00

Na závěr vás prosím o potvrzení toho, že víte, kdy a kde máte být. Stačí když napíše jeden člověk za celý tým, Anežku ale prosím, aby překontrolovala zvlášť všechny mladší oddílové týmy.
Mějte se pěkně, těším se velice!!!
Klokan

Napsat komentář

*