Slovensko 4. – 8. 5. 2018 – INFO

Úterý, Květen 1, 2018

Sraz: 4. 5. – 16:15 – Ostrava hl. n. (definitivní sčítání lidu – kdo nebude k tomuto času na místě nebo nebudu mít o něm info, nemá koupenou jízdenku)

Návrat: 8. 5. – 13:11 – Ostrava hl. n.

S sebou: 500 Kč (poznámka k ceně níže), těžká polní (spacák, karimatka, přezuvky, ešus, příbor atp.), cestovní pojištění na Slovensko v období výpravy – doklad o uzavření pojištění, „cestovní pas a kartičku pojištěnce“ nebo „občanku“, vhodná obuv (pevný kotník, neklouzavá podrážka), rukavice, menší batůžek, který sbalíte do oddílového batohu, zdůrazňuji větruvzdorné bundy/softshellky, případně kapesné (eura) – bude možnost (v případě zájmu) dokoupit nějaký mls v místním obchodu nebo zastavit se na polévku někde – ale není potřeba!

Jídlo: Vlastní večeře (pátek) a snídaně do terénu (pondělí), který lze vzít první den na výlet, cukr, čaj, citrón, pet lahev (1,5 litru ideál), rohlíky na dvě jídla, paštika dle libosti, 2 vejce, sáček bramborové kaše, 2 párky na vaření, brambora (větší) a hromada svačinek (2 na dopoledne a 1 na odpoledne), které lze chroupat na výletě (tatranky atp.) – výletovat se bude 3x (so, ne, po) + sváča na cestu domů v úterý (poslední jídlo bude snídaně)

Dále na dvojice:

konzerva guláše (doporučuji Pikok od Lidlu), konzerva fazolí v rajské omáčce (výborné dělá bonduelle)

Na trojice:

kolínka (těstoviny), 2 cibule

Na čtveřice:

bochník chleba, masová konzerva (nejlépe Lidl), balení celestýnských nudlí, mrkev, celer, petržel, palička česneku

Na oddíl:

2x masox, sůl, pepř, lis na česnek, litr oleje, škrabka, trocha mouky, koření do guláše

Vše bude sbaleno do oddílového batohu a na batohu dále nebude nic navěšeno, ať lze naskládat ve vlaku do úložných prostor, případně, ať nejsou nebezpečné ostatním cestujícím.

Poznámka k ceně: Původně jsem dával vědět dopředu, že bude stačit 300 Kč/os, jakmile jsem se ale podíval do minulých ročníku a ještě jednou to přepočítal, tak jsem došel k tomu, že bude potřeba 500 Kč/os, tím se omlouvám všem, kteří s nižší částkou počítali. Určitě nechceme aby toto byl důvod, aby někdo nejel, proto jsme schopni se domluvit na tom, že se rozdíl doplatí za účastníka posléze. Věří však, že ve většině případů se má chyba setká s pochopením a k tomuto řešení nebudeme muset přistoupit.

Kontakt: Žvajgl (777 213 324)

Napsat komentář

*