Trojdennka 17. – 19. 5. 2013 Nový Jičín – PAMĚŤ

Úterý, Červenec 9, 2013

ŽIVELNÁ VÝPRAVA (17. – 19. 5. 2013)

 

Sraz byl 18.20 na Hl.n. a jeli jsme do Nového Jičína. Rozdělili jsme se na týmy: já (Anežka), Pepa, Šimon; Radan, Kocourek, Dája; Ondra, Adam, Jáchym; Danča, Ameli, Štěpán. Ve vlaku jsme luštili šifry, a když jsme dojeli do DDMka v Jičíně zjistili jsme, že jsme bohové a chceme vytvořit svět. Po večeři jsme venku sbírali “kovy“, pak byla kytara a šli jsme spát.

Další den ráno jsme se rozdělili: nejmenší plácali z hlíny zemičku, mladší dělali šifry a starší mapu. Pak jsme šli na výlet. První jsme vysílali semafor (zpráva ostatním bohům). Pak jsme nasbírali dřevo, vymysleli zaklínadlo a zapálili oheň. Potom jsme si vzali každý poleno a došli jsme i s ním zpátky. Naobědvali jsme se a šli jsme na “hřiště“ sbírat informace o ohni. Potom jsme zase nosili po lžičkách vodu přes překážkovou dráhu a hráli hoňku. Po večeři a kytaře (až se setmělo) jsme šli hrát noční hru se svíčkami. Pak jsme šli spát.

V neděli jsme svazovali vítr, zabíjeli polena a sbírali zvuky zvířat. Uklidili jsme, sbalili jsme se a jeli domů. Vyhrál tým od Radana.

 

Zapsala Anežka

Napsat komentář

*